Sukcesy naszych sportowców!!!!!

15 wrzesień Bieg Olimpijski w Racocie.

Z różnych okolic do Racotu przybyło 1500 osób, 1300 stanęło na starcie 5-cio kilometrowego biegu. Ideę XIV Biegu Olimpijskiego w Racocie,  świetnie ilustruje hasło - "Jeśli stanąłeś na starcie - to już zwyciężyłeś".W biegu brało udział wielu zaproszonych gości, m.in. również znani olimpijczycy, tacy jak: Mariusz Kubiak, Zbigniew Rachwalski oraz Romuald Rasiak. Wśród wszystkich uczestników, którzy ukończyli bieg rozlosowane Były cenne nagrody. Zespół Szkół w Zdunach za udział w zawodach otrzymał puchar Biegu Olimpijskiego, radość Patrycja Kuszaj po ukończeniu biegu była jaszcze większa, gdy wygrała telewizor. Wróciliśmy zadowoleni, ponieważ każdy czuł się zwycięzcą.

29 wrzesień  „Bieg Jesieni”

W ramach ogólnopolskiej akcji "Polska Biega", odbył się po raz drugi w Krotoszynie  „ Bieg Jesieni”. Akcja  zorganizowana w celu rozpowszechniania i promocji wartości zdrowego trybu życia i ochrony zdrowia. W biegu na dystansie 3,5 km, w tym roku wzięło udział ok. 410 uczestników. Wszyscy sportowcy na mecie zostali uhonorowani medalami, dodatkowo rozlosowano nagrody o charakterze sportowym. Nasze gimnazjum reprezentowali: Patrycja Kuszaj, Nicole Wostal, Magdalena Sikora, Szymon Marszałek ( trzeci na mecie).

30 wrzesień Bieg Sokoła

W niedzielę 30 września 2007 r. w Kobiernie odbył się XII Bieg Sokoła. Celem biegu corocznie jest: Popularyzacja masowych biegów jako jednej z form aktywnego wypoczynku. Tak, więc w tę sobotę aktywnie wypoczywały Patrycja Kuszaj i Magdalena Sikora, które wzięły udział w biegu na dystansie 1600m. Tego rodzaju odpoczynek najwidoczniej im służył, bo Magda zajęła III miejsce (kat. 94 r. ) , a Patrycja V miejsce (kat. 93 r.). Gratulujemy!

4 październik -  Sztafetowe Biegi Przełajowe

Nasze zawodniczki w kat. dziewcząt gimnazjum zajęły II miejsce w powiecie krotoszyńskim. Niestety tylko jedna drużyna kwalifikowała się na finał rejonu, tym bardziej żal, że od wygranej dzieliło je kilka metrów.

Biegały na dystansie 10x800m,  w składzie: