Zduny, 5.11.2008r.

Wyniki Turnieju Tenisa Stołowego

o Puchar Burmistrza Gminy i Miasta Zduny

z okazji Święta Niepodległości.

Turniej rozegrany został 5 listopada na sali Zespołu Szkół w Zdunach. Organizatorami byli Uczniowski klub Sportowy „IMPULS” oraz Gimnazjum w Zdunach. Puchary i nagrody sponsorował Burmistrz Zdun.

Wzięło w nim udział 42 uczniów i uczennic z gimnazjów powiatu krotoszyńskiego. Sędzią głównym turnieju był Eugeniusz Koczorowski. Duże zaangażowanie wykazali nauczyciele w.f.  Natomiast sędziami stolikowymi byli uczniowie Gimnazjum w Zdunach, którzy również przygotowali stoły do rozgrywek. Nad prawidłowym przebiegiem imprezy czuwała prezes UKS UMPULS Alina Wilk.

Uroczystego rozpoczęcia dokonali: Burmistrz Zdun Władysław Ulatowski i dyrektor Zespołu Szkół w Zdunach Andrzej Hejdysz, życząc zawodnikom sukcesów. Zawody rozegrane zostały na 10 stołach, co zapewniło sprawny przebieg turnieju. Oprócz gier indywidualnych prowadzona była punktacja drużynowa szkół - dla szkoły punktowało 4 najlepszych zawodników.

Wyniki w grupie chłopców (26 zawodników)

1.     Mateusz Jarus – Gimnazjum Kobylin

2.     Sebastian Gradel– Gimnazjum Zduny

3.     Maciej Lepczyński– Gimnazjum nr 1 Krotoszyn

4.     Mateusz Sęk – Gimnazjum Zduny

5.     Adam Waliszewski - Gimnazjum Rozdrażew

6.     Krystian Polowczyk - Gimnazjum nr 4 Krotoszyn

Wyniki w grupie dziewcząt (16 zawodniczek)

1.     Martyna Sęk – Gimnazjum Zduny

2.     Anna Dąbrowska – Gimnazjum nr 4 Krotoszyn

3.     Klaudia Baranowska – Gimnazjum Kobylin

4.     Magda Kandzierska – Gimnazjum Kobylin

5.     Eliza Serafiniak – Gimnazjum nr 4 Krotoszyn

6.     Wiktoria Kot - Gimnazjum nr 4 Krotoszyn

Zwycięzcy otrzymali puchary z rąk v-ce dyr. Gimnazjum w Zdunach Doroty Krupińskiej, wymieniona szóstka dyplomy, a trójka najlepszych nagrody rzeczowe. Dodatkowo wyróżnieni zostali najlepsi zdunowiacy: Martyna Sęk i Sebastian Gradel.

Wyniki szkół:

1.     Gimnazjum Zduny