Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Burmistrza Gminy i Miasta Zduny z okazji Święta Niepodległości i X-lecia istnienia UKS IMPULS

3 listopada 2006r. Uczniowski klub sportowy IMPULS zorganizował coroczny turniej tenisa stołowego dla uczniów gimnazjów powiatu krotoszyńskiego. Wzięło w nim udział 32 chłopców i 15 dziewcząt z ośmiu szkół z Kobylina, Krotoszyna, Koźmina, Chwaliszewa, Rozdrażewa i Zdun. Celem turnieju było uczczenie Święta Niepodległości oraz X lecia istnienia Klunu IMPULS. Prezes UKS Alina Wilk powitała zaproszonych gości i uczestników wraz z opiekunami, a następnie przypomniała przebieg działalności klubu w latach 1996-2006. Wręczyła również dyplomy uznania dla działaczy, trenerów i sponsorów klubu za aktywną pracę i pomoc dla klubu. Uroczystego otwarcia turnieju dokonał burmistrz Władysław Ulatowski, który ufundował puchary dla zwycięzców i nagrody rzeczowe. Rozgrywki prowadzone były indywidualnie a czterech najlepszych zawodników zdobywało punkty dla szkoły. Czołówka zawodników pokazała nam dobry i dość wyrównany poziom gry. Zwycięzcy otrzymali puchary z rąk z-cy burmistrza Mariana Sobańskiego, dyrektora Gimnazjum w Zdunach Tomasza Bryjka i prezes Aliny Wilk, a najlepsza szóstka dyplomy i nagrody. Ponadto puchar zdobyła również najlepsza szkoła.

Wyniki indywidualne dziewcząt:

1.Dominika Szczotka – Gimnazjum nr 2 Krotoszyn
2.Honorata Dąbrowska - Gimnazjum nr 4 Krotoszyn
3.Martyna Sęk – Gimnazjum Zduny
4.Eliza Serafiniak – Gimnazjum nr 4 Krotoszyn
5.Dorota Czwojdrak – Gimnazjum Kobylin
6.Marta Machowska - Gimnazjum Zduny
Pozostałe zdunowianki: 7- Nicola Wostal, 8- Maja Siwiec, 11- Martyna Goryś

Wyniki indywidualne chłopców:

1. Bartosz Dąbrowski - Gimnazjum nr 4 Krotoszyn
2. Marcin Kostrzewa - Gimnazjum Kobylin
3. Janusz Majewski - Gimnazjum nr 2 Krotoszyn
4. Krystian Dyndas - Gimnazjum Koźmin
5. Wojciech Ignasiak- Gimnazjum Kobylin
6. Sebastian Gradel - Gimnazjum Zduny
Pozostali zdunowiacy: 7- Adam Wiatrak, 10 - Wojciech Pregel, 11- Mateusz Sęk, 13-16 Marek Matela, 17-24 Szóstak Karol, Mizera Marcin, Mizera Maciej, 25-32 Szydłowski Krzysztof.

Wyniki szkół:

1. Gimnazjum nr 4 Krotoszyn