XV finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

14 stycznia odbył się XV finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
Nasze gimnazjum, jak co roku wzięło udział w tej akcji. Impreza odbyła się na rynku. Rozpoczęła się o godzinie 1400 prezentacją sprzętu strażackiego oraz radiowozów. Następnie uczniowie szkoły podstawowej pokazali swoje umiejętności wokalne i nie tylko, a osoby solidarne z cukrzykami wzięły udział w biegu „Policz się z cukrzycą”. Młodzież z gimnazjalnego koła PCK zaprezentowała przedstawienie promujące krwiodawstwo. Później odbyła się licytacja. Jednym z najbardziej oczekiwanych momentów było „światełko do nieba”. Cała impreza zakończyła się dyskoteką. 22 wolontariuszy z naszego gimnazjum, a także ze szkoły podstawowej, podczas tegorocznego finału uzbierało 5.580,73 zł. Wszystkim ofiarodawcom, a także wolontariuszom dziękujemy.
- FOTO

napisała: Irena Suleja