III Turniej Ligi Szkolnej Tenisa Stołowego "Chcę być Mistrzem"

W piątek 10 stycznia 2014r. rozegrany został III Turniej Ligi Szkolnej Tenisa Stołowego "Chcę być Mistrzem" ” uczniów Zespołu Szkół w Zdunach. W piątkowe popołudnie , po zajęciach lekcyjnych 22 uczniów walczyło o kolejne punkty w lidze. Turniej rozegrany został w dwóch grupach wiekowych - osobno Szkoła Podstawowa i Gimnazjum. Wśród gimnazjalistek bez zmian: najlepsza ponownie Kasia Swora przed Kasią Matybą i Dominiką Nowacką. Wśród gimnazjalistów pod nieobecność czołówki najlepszy był Kołodziej Kacper przed Bartkiem Pietrzakiem i Mikołajem Jędrkowiakiem. Prowadząca turniej Alina Wilk wręczyła zwycięzcom dyplomy i nagrody rzeczowe, a wszyscy uczestnicy otrzymali słodkie nagrody pocieszenia. Szczegółowe wyniki i punktację po III turniejach można obejrzeć na gazetce szkolnej. Organizator UKS IMPULS zaprasza wszystkich grających w tenisa na kolejny turniej w lutym. Nagrody czekają!

Napisała: Alina Wilk