Zduny, 12.11.2009r.

Wyniki Turnieju Tenisa Stołowego

o Puchar Burmistrza Gminy i Miasta Zduny

z okazji Święta Niepodległości.

Turniej rozegrany został 12 listopada na sali Zespołu Szkół w Zdunach. Organizatorami byli Uczniowski klub Sportowy „IMPULS” oraz ZS Gimnazjum w Zdunach. Puchary i nagrody sponsorował Burmistrz Zdun.

Wzięło w nim udział 33 uczniów i uczennic z 6 gimnazjów powiatu krotoszyńskiego. Sędzią głównym turnieju był Eugeniusz Koczorowski,  natomiast sędziami stolikowymi uczniowie Gimnazjum w Zdunach. Nad prawidłowym przebiegiem imprezy czuwała prezes UKS UMPULS Alina Wilk.

Uroczystego rozpoczęcia dokonali: Burmistrz Zdun Władysław Ulatowski i v-ce dyrektor Zespołu Szkół w Zdunach Dorota Krupińska, życząc zawodnikom sukcesów. Zawody rozegrane zostały na 10 stołach, co zapewniło sprawny przebieg turnieju. Oprócz gier indywidualnych prowadzona była punktacja drużynowa szkół - dla szkoły punktowało 4 najlepszych zawodników.

Wyniki w grupie chłopców (20 zawodników)

1.     Mikołaj Kostrzewa –Kobylin

2.     Konrad Miazek–nr 2 Krotoszyn

3.     Patryk Kostrzewa –Kobylin

4.     Bartosz Kostrzewa –Kobylin

5.     Mikołaj Czubak – nr 2 Krotoszyn

6.     Damian Kusterka  -Kobylin

Wyniki w grupie dziewcząt (13 zawodniczek)

1.     Anna Dąbrowska –nr 4 Krotoszyn

2.     Monika Siwiec - Zduny

3.     Klaudia BaranowskaKobylin

4.     Natalia Walkowiak – nr 2 Krotoszyn

5.     Agnieszka Chuda –Kobylin

6.     Paulina Karwik - Zduny

Zwycięzcy otrzymali puchary z rąk v-ce dyr. Gimnazjum w Zdunach Doroty Krupińskiej, wymieniona szóstka dyplomy oraz nagrody rzeczowe.

Wyniki szkół:

1.     Gimnazjum Kobylin